By admin

0

Endermologia i endermologia LPG Alliance

Categories : Uroda

Endermologia i endermologia LPG Alliance to zabiegi, które szturmują rynek kosmetyczny w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, są wysoce skuteczne i dają naprawde widoczne efekty, w stosunkowo krótkim czasie. Są nieinwazyjne, bezpieczne i bezbolesne, co również przemawia na ich korzyść, nie wymagają także długotrwałej rekonwalescencji. Czym są endermologia i endermologia LPG Alliance? Czym się różnią i kiedy powinniśmy się na nie zdecydować?

Endermologia LPG Integral — zabieg kosmetyczny na ciało

Endermologia LPG Integral to innowacyjny zabieg, pozwalający na wyszczuplenie i ujędrnienie ciała. Jest szeroko stosowany na całym świecie od ponad 30 lat. Endermologia w naturalny sposób pobudza produkcję kolagenu i elastyny oraz świetnie regeneruje tkanki. Zabieg jest wykonywany przy pomocy głowicy wyposażonej w wałki, opatentowane przez LPG. W różnych typach pracy delikatnie działają na skórę, aby uwolnić tkankę tłuszczową, stymulując krążenie limfy i krwi. Jak często powinno się wykonywać zabieg endermogolii LPG Integral? Początkowo kosmetolog musi dokładnie ocenić stan skóry, by dobrać optymalną formę terapii. Dla pełnego efektu wykonuje się jednak przeważnie serię 15 zabiegów w dwutygodniowych odstępach czasu. Dla podtrzymania efektów zaleca się wykonywanie zabiegu przypominającego, co 3-4 tygodnie. Endermogolia trwa około 50 minut.

fot. pixabaycom | cc0

Endermologia LPG Alliance — na twarz i ciało

Endermologia LPG Alliance to zabieg, który można wykonywać zarówno na twarz, jak i na ciało. To podstawowa różnica, jeżeli chodzi o zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem głowicy LPG. Endermologia LPG Alliance, jest to urządzenie stymulujące naturalną syntezę substancji odmładzających w skórze. Zabieg pozwala uzyskać natychmiastowe efekty. Skóra staje się maksymalnie ujędrniona i rozświetlona, zmarszczki wygładzone, a twarz zyskuje nawet 80% więcej kwasu hialuronowego w pełni naturalny sposób, bez używania igieł. Skóra produkuje bowiem w sposób naturalny substancje odmładzające, które są budulcami młodego wyglądu cery. Każda z nich odpowiada za inny obszar i spełnia inne funkcje. Kolagen odpowiada za jędrność i kształt twarzy, kwas hialuronowy natomiast za nawilżenie i objętość, a elastyna za elastyczność. Niestety, po 25 roku życia aktywność komórek zmniejsza się i nawet mimo prowadzenia zdrowego trybu życia, produkcja substancji odmładzających znacznie zwalnia. W efekcie skóra traci gęstość i jędrność – opada. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, niekiedy również przebarwienia i bruzdy. Ratunkiem dla skóry twarzy jest właśnie endermologia LPG Alliance. Jak wygląda zabieg i jakie są efekty? Specjalna głowica zabiegowa LPG Alliance wprowadza mikroimpulsy na całą powierzchnię twarzy i szyi, co stanowi prawdziwy trening na zwiotczałej skóry, stymulując proces syntezy fibroblastów. Następuje synteza elastyny w skórze, która sprawia, że staje się bardziej odporna na powstawanie tak zwanych zmarszczek mimicznych oraz bardziej elastyczna. Zwiększa się produkcja naturalnego kwasu hialuronowego oraz nowego kolagenu, co pozwala wypełnić kontury zmarszczek, a także przywrócić objętość skóry właściwej. Endermologia LPG Alliance to również oczyszczenie skóry oraz skuteczna walka z tzw. drugim podbródkiem. Jeżeli chodzi o ciało, ten zabieg kosmetyczny powoduje redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu, przywraca jędrność skóry oraz lekkość w nogach.